Veikals Clariwell
clariwell logo

Kvalitatīvi, dabas veltēs un zinātnē balstīti, cilvēkiem un videi draudzīgi uztura bagātinātāji, kas spēs ilgtermiņā nodrošināt veselību, labu pašsajūtu un prieku.

Mēs esam neliela, profesionāla Latvijas kompānija, kas var pasaulei piedāvāt pašu radītus efektīvus produktus. Esam specializējušies produktu izstrādē neiroloģiska rakstura traucējumu atvieglošanai, kas ir globāls izaicinājums sabiedrībai un veselības aprūpei. Pasaules Veselības organizācija ir aplēsusi, ka neiroloģiski traucējumi un to tiešās sekas ietekmē katru septīto cilvēku visā pasaulē, un nevienlīdzību veselības jomā un sociālo stigmu / diskrimināciju identificējusi kā galvenos faktorus, kas veicina saistīto invaliditāti un ciešanas.

Stress, depresija, veģetatīvā distonija, migrēna, Parkinsona slimība, Alcheimera slimība, demence, insults – tas viss un vēl virkne saslimstību ir saistīta ar neiroloģiska rakstura traucējumiem. Lai samazinātu neiroloģisku traucējumu skaitu un ietekmi, nepieciešami dažādi profilaktiski pasākumi - dzīvesveida izmaiņas, fizioterapija, neirorehabilitācija, sāpju novēršana, medikamenti, noteikta diēta, kā arī uztura bagātinātāji, kas sekmē nervu sistēmas veselību.

Mūsu radīto produktu galvenās sastāvdaļas ir augi, vitamīni, minerālvielas un aminoskābes – vielas, kuras dabīgi iekļaujas cilvēka organismā, nenodarot tam kaitējumu, un palīdz cīnīties ar mūžīgā steigā esošās pasaules radītām sekām – stresu, sliktu noskaņojumu, galvassāpēm un cita veida organisma disfunkcijām.

Mēs ticam, ka daba spēj lieliski dziedēt! Tāpēc mēs esam izvēlējušies saglabāt dabas vērtības un pētot augu labākās īpašības, kombinācijās ar vitamīniem, minerālvielām un aminoskābēm, piedāvāt cilvēkiem papildināt savu ikdienu ar uztura bagātinātājiem, kas var sekmēt pašsajūtas uzlabošanos. Mūsu darbs ir vērsts uz to, lai piedāvātu jums pētnieciskajā zinātnē balstītus uztura bagātinātājus.

Mēs lepojamies, ka varam jums piedāvāt Latvijā radītus un ražotus, augstas kvalitātes produktus!

Visi produkti