Veikals Clariwell
clariwell logo

Kvalitatīvi, dabas veltēs un zinātnē balstīti, cilvēkiem un videi draudzīgi uztura bagātinātāji vieglai un ilgtspējīgai ikdienai.

MŪSU STĀSTS

Mūsu stāsts sākās, kad satikās trīs viedie - vēlme palīdzēt cilvēkiem, pieredze un zināšanas. Mūsu stāsts nu jau ir pārtapis par reālu biznesu, tas turpinās vairākās valstīs, un katrs no mūsu stāsta viedajiem ir vienlīdz svarīgs.

Zināšanas dod iespēju pieņemt zinātnē un pētījumos balstītus lēmumus. Mēs izmantojam tos jaunu un unikālu produktu radīšanā, izzinot dabas doto velšu labākās īpašības. Apvienojot dabas elementus, mēs radām zinātnē un dabā balstītus uztura bagātinātājus, kas var palīdzēt cilvēkiem dažādu saslimšanu profilaksē.

Daudzu gadu garumā farmācijas biznesā gūtā pieredze ir devusi pārliecību, ka dabas spēkā balstīti risinājumi ļaus mūsu stāstam dzīvot ilgāk, kā arī pilnvērtīgāk un kvalitatīvāk palīdzēt cilvēkiem. Mūsu radīto produktu galvenās sastāvdaļas nāk no dabas – augi, vitamīni, minerālvielas un aminoskābes dabīgi iekļaujas cilvēka organismā, palīdzot cīnīties ar esošās pasaules mūžīgās steigas radītām sekām, nenodarot tam kaitējumu.

Mūsu stāsts rakstīts, lai to lasītu un baudītu vēl daudzus gadus, gadu desmitus, tāpēc mūsu biznesa dvēsele ir vēlme palīdzēt citiem, kas ir augstāka vai vismaz līdzvērtīga ar finanšu radītājiem. Esam pārliecināti, ka ilgtspējīga biznesa pamats mūsdienās ir labums cilvēkiem, un peļņa tam neizbēgami sekos.

Mēs ticam, ka daba spēj dziedēt! Tāpēc savā stāstā un produktos esam izvēlējušies saglabāt visu dabisko – dabas vērtības un augu labākās īpašības simbiozē ar vitamīniem, minerālvielām, aminoskābēm un mūsu mīlestību uz to, ko darām!

Visa Clariwell produkcija tiek ražota Latvijā. Vārdi „Ražots Latvijā” apzīmē ne tikai ģeogrāfisko izcelsmi, bet kalpo arī kā kvalitātes apliecinājums. Clariwell uztura bagātinātāji atbilst stingrai Latvijas un ES likumdošanai, ka arī Latvijas pārtikas un veselības aizsardzības iestāžu prasībām.

Visi produkti