Clariwell

STROKEX homocisteīna vielmaiņai ar holīnu un gotu kolu

€ 57.00

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

40gb

CLARIWELL® STROKEX unikālā formula ar holīnu, gotu kolu un folijskābi ir homocisteīna vielmaiņas un asinsrites sistēmas darbību veicinošs risinājums. STROKEX vienā iepakojumā ir pilns lietošanas kurss - 84 kapsulas, 36 grami.

Auditorija: pieaugušie ar insulta risku, vieglu pēcinsulta stāvokli, augstu homocisteīna līmeni, asinsrites traucējumiem, kaitīgiem ieradumiem.

Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem!

SASTĀVS

Uztura bagātinātāja STROKEX ieteicamās diennakts devas (2 kapsulas) aktīvo vielu sastāvs:

  • Citikolīns 500mg, t.sk. holīns 102mg
  • Gotu kola ekstrakts 74,8mg
  • B9 vitamīns 998mcg

STROKEX sastāvā:

  • Gotu kolas (Centella asiatica L.) jeb Āzijas vairoglapes ekstrakts ir izvēlēts ar augstu auga koncentrāciju, dienas devā sniedzot 748 mg drogu ekvivalentu. Auga būtiskākās aktīvās sastāvdaļas ir triterpēni, pētījumi par kuriem liecina, ka tiem piemīt pretiekaisuma, dzīšanas veicināšanas un kardiovaskulārās sistēmas stiprināšanas īpašības (Eiropas zāļu aģentūras Novērtējuma ziņojums par gotu kolu EMA/HMPC/291177/2009).
  • Citikolīns (citidīna difosfāta holīns / CDP-holīns) pēc iekšķīgas lietošanas ātri sadalās holīnā un citidīnā. Līdz ar to Citikolīns nodrošina visas holīna priekšrocības, bet citidīna sastāvdaļa tomēr piešķir Citikolīnam unikālas īpašības. Citidīns piedalās holīna atkārtotā sintēzē par fosfatidilholīnu nervu šūnu membrānas augšanai smadzenēs. Holīns kopumā veicina homocisteīna līmeņa normalizēšanu. Homocisteīns ir ļoti bīstamu asinsvadu gļotādu bojājumu iemesls un nopietni kaitē zema blīvuma holesterīnam, kā rezultātā notiek tā oksidēšanās un brīvo radikāļu rašanās, kas veicina koronāro asinsvadu saslimšanas. Paaugstināts homocisteīna līmenis var palielināt kardiovaskulāro slimību (miokarda infarktu, insultu utml.), kā arī perifēro asinsvadu slimību rašanās risku. Vēnas, kapilāri un artērijas ir pakļautas paaugstināta homocisteīna negatīvajai ietekmei, kas izraisa tādu dzīvībai bīstamu slimību rašanos kā ateroskleroze, klaudikācija un tromboze.
  • Folijskābe / B9 vitamīns veicina normālu aminoskābes sintēzi, normālu asinsradi, palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu un veicina normālu imūnsistēmas darbību, ka arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz mazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu.

Papildus informācija par STROKEX sastāvā iekļautajām aktīvajām vielām, to iedarbību un zinātnisko izpēti skatiet Clariwell lapā Zem mikroskopa

STROKEX nesatur mākslīgas krāsvielas un konservantus, kā arī ģenētiski modificētus organismus, saldinātājus, cukuru, raugu, kviešu proteīnu, laktozi un lipekli, nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un ir piemērots vegāniem.

STROKEX ir LR PVD reģistrēts uztura bagātinātājs, skatīt reģistru informāciju PVD Uztura bagātinātāju reģistrs

LIETOŠANA

Lietot 1 kapsulu 2 reizes dienā ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens vai vēsa dzēriena.

STROKEX vienā iepakojumā ir 84 kapsulas, kas paredzētas visam 6 nedēļu lietošanas kursam. Iesakām lietošanas kursu atkārtot ne ātrāk kā pēc 2 mēnešiem.

Lietošanas ierobežojumi: NEIZMANTOT UZTURA BAGĀTINĀTĀJU PILNVĒRTĪGA UN SABALANSĒTA UZTURA AIZVIETOŠANAI! Uztura bagātinātājs paredzēts pieaugušajiem. Ja esat grūtniece, nelietojiet šo uztura bagātinātāju bez ārsta norādījumiem. Ja barojat bērnu ar krūti, lietojat kādas zāles vai atrodaties ārsta uzraudzībā, lūdzu, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu pirms šī uztura bagātinātāja lietošanas. Pastāstiet ārstam, ja uztura bagātinātāja lietošanas laikā novērojat kādas nepatīkamas izmaiņas veselības stāvoklī. Nelietojiet, ja ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām.

UZGLABĀŠANA

Uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā, sargājot no tiešas saules, karstuma un mitruma iedarbības. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Produkts nav paredzēts bērniem. Tā kā produkts nesatur konservantus, pēc iepakojuma atvēršanas produkts nav paredzēts ilgstošai uzglabāšanai.