Clariwell

MIGRAKLER nervu sistēmai ar magniju un meiteņu zeltpīpenīti

€ 23.50

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

36gb

CLARIWELL® MIGRAKLER unikālā formula ar magniju, meiteņu zeltpīpenīti, koenzīmu Q10 un riboflavīnu (B2 vitamīns) ir nervu sistēmas normālu darbību veicinošs risinājums. MIGRAKLER vienā iepakojumā ir 60 kapsulas, 38 grami.

Auditorija: pieaugušie ar migrēnu, galvassāpēm.

Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem!

SASTĀVS

Uztura bagātinātāja MIGRAKLER ieteicamās diennakts devas (2 kapsulas) aktīvo vielu sastāvs:

  • Magnijs 300mg
  • Koenzīms Q10 50mg
  • Riboflavīns 12,5mg
  • Meiteņu zeltpīpenītes ekstrakts 3,3mg

MIGRAKLER sastāvā :

  • Meiteņu zeltpīpenītes (Tanacetum parthenium L.) ekstrakts ir izvēlēts ar augstu auga koncentrāciju un garantētu aktīvās vielas partenolīda daudzumu. Ekstrakta daudzums dienas devā atbilst 48,9 mg meiteņu zeltpīpenītes drogu. Eiropas zāļu aģentūras novērtējuma ziņojumā par meiteņu zeltpīpenīti (EMA/HMPC/48716/2019) ir secināts, ka meiteņu zeltpīpenīte tiek izmantota migrēnas un galvassāpju novēršanai ar terapeitisko devu 100 mg drogu dienā.
  • Magnijs (magnija citrāta un magnija oksīda formā) nodrošina kopumā par 67% lielāku magnija pamatvielas uzsūkšanos organismā nekā tā paša daudzuma citas magnija sāļu formas.
  • Koenzīms Q10 ir ubikinona formā. Tieši šīs formas koenzīms tiek sintezēts cilvēka organismā un tā ir stabilāka par Koenzīma Q10 ubikinola formu.
  • Riboflavīns / B2 vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz mazināt nogurumu un nespēku, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Papildus informācija par MIGRAKLER sastāvā iekļautajām aktīvajām vielām, to iedarbību un zinātnisko izpēti skatiet Clariwell lapā Zem mikroskopa

MIGRAKLER nesatur mākslīgas krāsvielas un konservantus, kā arī ģenētiski modificētus organismus, saldinātājus, cukuru, sāli, raugu, kviešu proteīnu, laktozi un lipekli, nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un ir piemērots vegāniem.

MIGRAKLER ir LR PVD reģistrēts uztura bagātinātājs, skatīt reģistru informāciju: PVD Uztura bagātinātāju reģistrs

LIETOŠANA

Ieteicamā diennakts deva ir 2 kapsulas. Iesakām lietot 2 kapsulas dienā ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens vai vēsa dzēriena. Ieteicams lietot kopā ar ēdienu, kurā ir kaut nedaudz taukvielas, kas nepieciešamas Koenzīma Q10 šķīšanai un labākai absorbēšanai. Nekošļāt. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

MIGRAKLER vienā iepakojumā ir 60 kapsulas, kas paredzētas 30 dienām. Labāka rezultāta sasniegšanai MIGRAKLER ieteicams lietot 3 mēnešus. NAV PAREDZĒTS TŪLĪTĒJAI SĀPJU NOVĒRŠANAI.

Lietošanas ierobežojumi: NEIZMANTOT UZTURA BAGĀTINĀTĀJU PILNVĒRTĪGA UN SABALANSĒTA UZTURA AIZVIETOŠANAI! Uztura bagātinātājs paredzēts pieaugušajiem. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no sastāvdaļām, nelietojiet šo uztura bagātinātāju. Ja lietojat kādas zāles vai atrodaties ārsta uzraudzībā, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu pirms šī uztura bagātinātāja lietošanas. Pastāstiet ārstam, ja uztura bagātinātāja lietošanas laikā novērojat kādas nepatīkamas izmaiņas veselības stāvoklī.

UZGLABĀŠANA­­­­­­­­­­­­­

Uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā, sargājot no tiešas saules, karstuma un mitruma iedarbības. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.