Clariwell

DEPREKLER kognitīvo funkciju veicināšanai ar GABA un safrāna krokusu

€ 32.00

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

32gb

CLARIWELL® DEPREKLER unikālā formula ar GABA, safrāna krokusu, cinku un selēnu ir iedarbīgs kognitīvo funkciju veicinošs risinājums. DEPREKLER vienā iepakojumā ir pilns lietošanas kurss - 84 kapsulas, 40 grami.

Auditorija: pieaugušie ar depresijas simptomiem, nomāktību, nespēju koncentrēties, atmiņas pasliktināšanos.

Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem!

SASTĀVS

Uztura bagātinātāja DEPREKLER ieteicamās diennakts devas (2 kapsulas) aktīvo vielu sastāvs:

  • GABA 500mg
  • Cinks 25mg
  • Selēns 90mcg
  • Safrāma krokusa ekstrakts 30mg

DEPREKLER sastāvā:

  • Cinks tiek nodrošināts organiskas minerālvielas - aminoskābju helātu veidā, ko organisms spēj viegli asimilēt un izmantot. Pētījumi rāda, ka patentētais produkts, kas tiek izmantots kā cinka  izejviela, labāk uzsūcas un ka cinka līmenis plazmā saglabājas augstāks salīdzinājumā ar citām cinka formām - par 24% labāk absorbējas un par 21% labāk saglabājas audos nekā cinka oksīds.
  • Selēns tiek nodrošināts selēna rauga veidā. Patentētā izejviela ir dabisks selēna raugs no Saccharomyces cerevisiae rauga celma, kas nesatur patogēnus un nesatur ĢMO. Šis raugs tā audzēšanas procesā spēj uzkrāt un iekļaut selēnu olbaltumvielu struktūrā, kas uzlabo organisma oksidatīvo stresu samazinošās antioksidantu īpašības. Rauga šūnas ir neaktīvas - lietojot šo produktu, rauga šūnas organismā nevar vairoties. Selēna raugs ir selēna vistuvākā forma pārtikai, piemēram, Brazīlijas riekstiem, olām, zirņiem, mājputniem un gaļai.
  • GABA (gamma-aminosviestskābe) ir viena no vissvarīgākajām asins un smadzeņu sastāvdaļām, tā piedalās smadzeņu asins apgādes, enerģētiskajos un audu skābekļa apmaiņas procesos. GABA galvenā loma organismā ir smadzeņu un centrālās nervu sistēmas neironu aktivitātes samazināšana, kas saskaņā ar klīniskiem pētījumiem daudzveidīgi ietekmē gan ķermeni, gan prātu, tostarp veicina atslābināšanos, līdzsvarotu noskaņojumu, stresa un sāpju samazināšanu.
  • Safrāna krokusa (Crocus Sativus) ekstrakts atbilst 30 mg safrāna krokusa ziedu drogu ar tām piemītošajām antioksidantu īpašībām. Vairākos klīniskos pētījumos ir iegūti dati, ka safrānam ir antidepresanta ietekme.

Vairāk par DEPREKLER formulā iekļautajām vielām - to apraksti, iedarbība un zinātniskā izpēte - skatiet Clariwell lapā Zem mikroskopa

DEPREKLER nesatur mākslīgas krāsvielas un konservantus, kā arī ģenētiski modificētus organismus, saldinātājus, cukuru, sāli, kviešu proteīnu, laktozi un lipekli, nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un ir piemērots vegāniem.

DEPREKLER ir LR PVD reģistrēts uztura bagātinātājs, skatīt reģistru informāciju PVD Uztura bagātinātāju reģistrs

LIETOŠANA

1 kapsula 2 reizes dienā ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens vai vēsa dzēriena. Nekošļāt. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

DEPREKLER vienā iepakojumā ir 84 kapsulas, kas paredzētas visam 6 nedēļu lietošanas kursam. Iesakām lietošanas kursu atkārtot ar 1 mēneša pārtraukumu.

Lietošanas ierobežojumi: NEIZMANTOT UZTURA BAGĀTINĀTĀJU PILNVĒRTĪGA UN SABALANSĒTA UZTURA AIZVIETOŠANAI! Uztura bagātinātājs paredzēts pieaugušajiem. Ja esat grūtniece, nelietojiet šo uztura bagātinātāju bez ārsta norādījumiem. Ja barojat bērnu ar krūti, lietojat kādas zāles vai atrodaties ārsta uzraudzībā, lūdzu, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu pirms šī uztura bagātinātāja lietošanas. Pastāstiet ārstam, ja uztura bagātinātāja lietošanas laikā novērojat kādas nepatīkamas izmaiņas veselības stāvoklī. Nelietojiet, ja ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām.

UZGLABĀŠANA

Uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā, sargājot no tiešas saules, karstuma un mitruma iedarbības. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Tā kā produkts nesatur konservantus, pēc iepakojuma atvēršanas produkts nav paredzēts ilgstošai uzglabāšanai. Deprekler piemīt neliels rauga aromāts.