Veikals Liepkalni maiznīca
Liepkalni

Uzņēmuma zīmola koncepcijas pamatā ir Liepkalnu stāsts par latviskās maizes cepšanas rituāliem, unikālo ģimenes auru un darba tikumu.

"Liepkalnu" preču zīmes krāsas - brūni dzeltens krāsu salikums, mērķis veidot spēcīgas sajūtas ar gatavo produktu – kraukšķīgu maizes garoziņu un siltumu. Dzeltenā krāsa simbolizē saules siltumu, oranžā vārpas zeltaino briedumu un krāsns uguni. Nolasāma stabilitāte, stipri pamati, izaugusī vērtība.  Mūsu lielākais vērtētājs un eksperts ir pircējs.

Produkta pieprasījumu veikalos veicina bagātīgā, sātīgā garša, maizes plašais sortiments, veselīgas piedevas – sēklas, graudi, augļi, ķimeņu eļļa, linsēklu klijas, kaņepes, svaigi ķiploki, tīrkultūra, sviests, kā arī ražošanā izmantotais roku darbs, kas rada produktu, atšķirīgu no masveida produkcijas, ērtais iepakojums un plašās loģistikas iespējas.

“Liepkalnu” maizi cepam piecās ceptuvēs Latvijā - Vidzemes reģionā Rūjienā, Valmierā un Aizkraukles novada Klintaines pag. “Liepsalās” . Ceptuves darbojas atbilstoši ES prasībām gan kvalitātes, gan sanitārajā un higiēnas ziņā, nodrošinot kvalitatīva produkta ražošanu. Liepkalnu komandā ir vairāk kā 250 darbinieki un katrs ir ieguldījis savu laiku, zināšanas, prasmes, lai „Liepkalnu”  maizīte būtu garšīga, lai mūs pazītu un izvēlētos un iemīlētu. 

Visi produkti