Liepkalni maiznīca

Latvijā ražots, Liepkalnu maiznīcas Vegāniskais komplekts

€ 16,50

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

10gb

Komplektā trīs veidu standziņas, šķiedrvielām bagātīgie Linsēklu cepumi un klasiskie šokolādes cepumi.

Vegāniskie linsēklu miltu cepumi 110 g - ar maigu linsēklu garšu un vieglu kraukšķīgumu, kas kūst uz mēles. samazināts cukura daudzums un daudz šķiedrvielu!

Vegāniskās kanēļa standziņas100 g - bagātīgas garšas kraukšķīgas kanēļa standziņas, pārklātas ar cukuru un kanēli. Līdzvērtīga garša mūsu pircēju iecienītajām kanēļa standziņām

Vegāniskās ķimeņu standziņas 100 g - atsauks atmiņā vasaras vakarus. Turklāt, vegāniskais siers no Smiltenes piena piešķirs standziņām popkorna kraukšķīgumu.

Vegāniskās pesto standziņas 100 g – garšos arī smalkmaizīšu mīļotājiem dēļ mīklas izteiktā kārtainuma un atsvaidzinošā pesto. Pesto, protams, vietējais.

Vegāniskie šokolādes cepumi 110 g - garšos tiem, kas nav iecienījuši izteikti saldus cepumus. Kraukšķīgi ar šokolādes akcentu. Ērta izmēra, lai dalītos ar draugu!

Cepumu un standziņu sastāvā nav dzīvnieku izcelsmes produkti (olas, sviestu, pienu, u.c.). Liepkalni izmanto kvalitatīvas un sertificētas izejvielas un vegāniskos bezglutēna gardumus cep atsevišķā ražotnē, izslēdzot jebkādu kviešu, auzu, miežu vai rudzu daļiņu šķērs-piesārņojuma iespējamību. Komplekts sastāv no augstvērtīgiem un Latvijā ražotiem produktiem, kam raksturīga Liepkalnu maiznīcas īpašā garša. Pirmā iepazīšanās sākas nogaršojot!