Liepkalni maiznīca

Latvijā ražots, Liepkalnu maiznīcas Bezglutēna komplekts

€ 12,50

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

10gb

Komplektā sēklu maize, klientu iecienītākie cepumi un riekstiņi, kas garšas ziņā būs līdzvērtīgi visiem iecienītajiem klasiskajiem Liepkalnu konditorejas gardumiem.

Bezglutēna sēklu maize 230 g - bagātīgs sēklu maisījums no saulespuķu, ķirbju sēklām un linsēklām. Garšas ziņā tā ir līdzvērtīga klasiskajai sēklu maizei. Gardās brokastu maizes ērti papildināmas ar sviestiņu, krēmsieru, humusu… Griežot tā nesadrups.

Kokosa-kanēļa cepumi 120 g – kokosrieksti un kanēlis pavisam noteikti ir labs tandēms, kas cepumu mīļotājiem neliks vilties.

Mandeļu vaniļas sirsniņas 120 g – trauslas, mutē kūstošas sirsniņas, kas pazudīs no šķīvja pirmās.

Mandeļu riekstiņi 120 g – riekstiņiem pievienotie mandeļu gabaliņi sniegs papildu kraukšķīgumu, savukārt zemeņu ievārījums raisīs saldas atmiņas par vasaru.

Visa Liepkalnu produkcija ir rūpīgs konditoru roku darbs. Produktu izveidē izmantotas tikai sertificētas un kvalitatīvas izejvielas. Bezglutēna gardumi un maize tiek cepta atsevišķā ražotnē, izslēdzot jebkādu kviešu, auzu, miežu vai rudzu daļiņu šķērs-piesārņojuma iespējamību. Pirmā iepazīšanās sākas nogaršojot!