Veikals LIO Superfood
lio logo

Vai zinājāt, ka cilvēkam nepieciešams uzņemt vismaz 400 g vai 5 porcijas augļu un dārzeņu katru dienu? Vai Jums un Jūsu ģimenes locekļiem ne vienmēr tas izdodas? Mums ir risinājums, kas ļaus gan pieaugušajiem, gan mazuļiem vēl varāk iemīlēt dārzeņus, augļus un ogas!

Zīmols LIO Superfood piedāvā veselīgāko dārzeņu, augļu un ogu pulverus - 100% tīrus, neatšķaidītus, bez mākslīgajām piedevām. Pulverus ļoti viegli pievienot ēdienam un/vai dzērienam, tādējādi papildinot savu uzturu ar izcilas kvalitātes, tīru un dabisku uzturvielu, vitamīnu un minerālvielu avotu.

LIO Superfood produkti radīti, izmantojot auksto kaltēšanu. Aukstā kaltēšana (sublimācija, liofilizācija) ir pārstrādes metode, ar kuras palīdzību produkts tiek sasaldēts, produktā esošais ūdens ledus kristālu formā ar vakuuma palīdzību tiek atdalīts no produkta un kā tvaiks tiek izvadīts ārā. Šāda pārstrādes procesa rezultātā gala produkts saglabā gandrīz visas svaigā produktā esošās uzturvielas, garšu, smaržu, krāsu un struktūru.

Ko tad īsti nozīmē vārds superfood? Tie ir pārtikas produkti ar izcilu uzturvērtību - produkti, kuru lietošana uzturā ir īpaši vēlama. Mēs savu superproduktu klāstu nemitīgi papildinām, un jau šobrīd sadarbībā ar zinātniekiem top arvien jaunas receptūras, lai priecētu cilvēkus, kas novērtē veselīgu dzīvesveidu un uzturu.

Visi produkti