Līga Nature spa

Tējas koka ēteriskā eļļa (10 ml)

€ 6.70

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

20gb

Produkta apraksts:

Tējas koka ēteriskā eļļa ir pazīstama ar tās pretiekaisuma, antibakteriālām, antiseptiskām un pretmikrobu īpašībām. Šī ēteriskā eļļa lieliski noder cīņā pret pūtītēm, tā nomierina ādas kaites. To veido 150 atšķirīgas sastāvdaļas. Visas šīs sastāvdaļas rada spēcīgu antiseptisku, tomēr vienlaikus maigas iedarbības eļļu.

Iegūšanas metode. Tūlīt pēc novākšanas tējas koka lapas tvaicē, caur tām pūšot karstu tvaiku. Šāda procedūra ir būtiski svarīga, lai iegūtu visas lapās esošās aktīvās vielas, kamēr tās vēl ir svaigas. Pēc tvaika kondensēšanās uz ūdens virsmas veidojas eļļas slānis, un šajā posmā tiek analizēta un pārbaudīta eļļas kvalitāte.

Tējas koka eļļu gadsimtiem ilgi aborigēni ir izmantojuši kā tradicionālās zāles. Šie vietējie austrālieši sasmalcina tējas koka lapas, lai iegūtu eļļu, kas pēc tam tiek ieelpota klepus un saaukstēšanās ārstēšanai vai tiek uzklāta tieši uz ādas, lai dziedinātu. Austrālijas pirmiedzīvotāji vietas, kur aug tējas koki, sauc par Dziedinošo zemi.   

Līga Nature SPA ādas kopšanas līdzekļi, kuru sastāvā ir tējas koka ēteriskā eļļa: Roku un pēdu krēms ļoti sausai ādai, Antiseptisks sejas krēms ar tējas koka eļļu, Putojošs sejas skrubis ar krūzmētras un tējas koka eļļu 

IEDARBĪBA: Antiseptiska, pretsēnīšu, pretiekaisuma, antibakteriāla iedarbība.

LIETOŠANA: Tējas koka eļļa ir arī lielisks dziedniecības līdzeklis, ko ārkārtas gadījumiem glabāt zāļu skapītī, jo eļļa dziedē daudzas ādas problēmas un ādas kairinājumus.

IETEIKUMS! Pievieno tējas koka ēterisko eļļu mājas uzkopšanas līdzekļiem, tādējādi efektīvi iznīcinot baktērijas un mikrobus, kas dzīvo uz virsmām.

BRĪDINĀJUMS: Nelietot iekšķīgi. Nelietot bērniem līdz 3 gadu vecumam. Nelietot grūtniecības laikā. Lietot tikai atšķaidītu uz ādas 5 pil. uz 10 ml bāzes eļļas vai kosmētiskā maisījuma. Izvairieties no saskares ar acīm,  ausīm, gļotādas un jutīgām vietām. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

INCI: Melaleuca alternifolia leaf oil

Sastāvā alergēni: Linalool, Limonene