Veikals Līga Nature spa
logo

SPA SALONS LĪGA (kopš 1994.gada)

SPA salons Līga ir miera oāze pašā Valmieras pilsētas centrā. Vieta, kur atgūties pēc straujās ikdienas un atgūt gan emocionālu, gan fizisku līdzsvaru.

Mūsu misija ir nodrošināt patīkamu, siltu un ērtu vidi, kas liktu justies gaidītam ikvienam, kas pie mums iegriežas. Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās, un tas palīdz mums sasniegt izcilību tajā, ko darām!
Mēs palīdzam cilvēkiem īstenot šo vienkāršo gudrību – laikus un regulāri par sevi rūpēties. Turklāt pierādām, cik tas ir arī patīkami!

Skaistuma un labsajūtas procedūras, tādas kā masāžas, sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, rituāli un SPA kūres, kā arī organiska sejas un ķermeņa kosmētika sevis lutināšanai un atjaunošanai mājās ir mūsu pārliecība par dzīvi saskaņā ar dabu- harmonijā un mierā.

KOSMĒTIKAS ZĪMOLS LĪGA NATURE SPA (kopš 2010)

Kā salona “bērns” likumsakarīgi izaudzis arī kosmētikas zīmols, ko savām rokām vēl joprojām auklējam, audzinām un par ko turam rūpi ik dienas. Izaudzis no vēlmes dot klientam labāko. Tādu kosmētiku, par kuras sastāvu esam pilnīgi droši. Dabīgu, organismam draudzīgu, taču efektīvu.

Tā ir pašu rokām darīta kosmētika, kuras sastāvdaļas rūpīgi atlasām, pārliecinoties par to organisko izcelsmi un labvēlīgo iedarbību uz organismu un ādu, kā arī sekojot jaunākajiem atklājumiem organiskās kosmētikas industrijā.

Visi produkti