Līga Nature spa

Jūras sāls ķermeņa skrubis Apelsīns (300 g)

€ 15.50

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

15gb

300 g

Produkta apraksts

Jūras sāls ķermeņa skrubis Apelsīns piemērots lietošanai kā mājas skaistuma procedūrās, tā pirts rituālos. Sastāvā esošais jūras sāls attīrīs ādu un apgādās to ar mikroelementiem, kokosriekstu un smiltsērkšķu eļļas to pabaros, mitrinās un nodrošinās ādas aizsardzību. Āda kļūs vienlaicīgi attīrīta, mitrināta un barota, tāpēc pēc lietošanas nav nepieciešams lietot ķermeņa krēmu.

LIETOŠANA: Uzklāt uz mitras ķermeņa ādas, iemasēt un noskalot.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS: Jūras sāls, frakcionēta kokosriekstu eļļasmiltsērkšķu eļļa, E vitamīns, sarkanā apelsīna ēteriskā eļļa, greipfrūta ēteriskā eļļa, rūgtā apelsīna ēteriskā eļļa

ILGTSPĒJĪGS IEPAKOJUMS UN RŪPES PAR DABU. Jūras sāls ķermeņa skrubis Apelsīns pildīts 100% kartona iepakojumā, kas atbilst mūsu pārliecībai par dzīvi saskaņā ar dabu, saudzējot to un mīlot.

INCI: Sea salt, Caprylic/capric triglyceride, Isoamyl Laurate, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Hippophae Rhamnoides Oil, Oryza Sativa Starch, Lecithins, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Helianthus Annuus  Seed Oil, Citrus paradisi peel oil , Citrus aurantium dulcis peel oil expressed, Citrus sinensis peel oil expressed, Citral, Limonene, Linalool

Jūras sāls ķermeņa skrubis Apelsīns, tāpat kā visa Līga Nature SPA kosmētika, ir mikrobioloģiski testēts, lai nodrošinātu drošu tā lietošanu visu uz iepakojuma norādīto lietošanas laiku. Mūsu vērtības ir kvalitāte un rūpība. Mēs nodrošinām, ka pircējs saņem tikko gatavotu dabīgu kosmētiku tieši no ražotnes.