Veikals FOR MY PLANTS
for my plants logo

Ja Tu iesēj sēkliņu, Tavā sirdī mīt ticība zaļākai rītdienai.

Mēs ticam, ka, katram rūpējoties par augiem un savu personīgo izaugsmi, mēs visi kopā ieguldām spēkus mierpilnākā un saticīgākā sabiedrībā.

Latvija ir brīnišķīga zeme, kur augt. Katrs tās cilvēks ir īpašs. Lai arī esam maza tauta, mūsu apņēmība un darba spars ir neizmērāms, kad savā darāmajā ieguldāmies ar visu sirdi. Mēs vienmēr esam bijuši ciešā saiknē ar dabu, un tās dotās bagātības ir ceļamas augstākajā vērtē.

Mums visiem ir tā laime Latvijā piedzīvot četrus gadalaikus, izbaudot gan stindzinoši aukstas ziemas, gan tveicējošas vasaras. Tieši šīs konstantās pārmaiņas mūsu dabu un vietējos cilvēkus norūda un stiprina spēju pielāgoties. Mūsu zeme ir bagāta un auglīga. Desmitā daļa no tās ir purvi, kuros veidojas augstvērtīgs atjaunojamais dabas resurss – kūdra.

Mēs esam ģimene, kura ceļ vietējā dabas resursa vērtību un saredz iespējas ar savu sirdsdarbu vairot rūpes par dabu un prieku par augkopību arī tiem, kuri dzīvo pilsētvidē. Arturs liek lietā savu 10 gadu pieredzi kūdras vākšanas un pārstrādes industrijā, savukārt, Liāna – zīmolvedībā un mārketingā. Abi kopā audzinām divus zinātkārus puikas, prāvu bariņu mājaugu, iekopjam balkona dārzu un attīstām savu ģimenes biznesu kopš 2020. gada sākuma.

Mūsu pārdomātais veikums no augstākās kvalitātes sastāvdaļām ir profesionāla līmeņa, un, tajā pat laikā, saglabājot savu cilvēcību un atvērto pieeju ikvienam, lai atvieglotu Tavas ikdienas rūpes par zaļajiem draugiem, lutinot tos ar augstvērtīgu augsni.

Mēs varam augt kopā, tikai dod mums iespēju parādīt savu mīlestību un rūpes par Taviem augiem!

Visi produkti