ZVĒRU DĀRZS

ĶIVERĒNS

€ 18.50

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

13gb

Kad mēs lūdzām Ķiverēnam pastāstīt, par ko ir mūsu grāmata, viņš teica, ka tas nebūtu īpaši godīgi, jo tā vairs nav mūsu, bet katram sava. Tāpēc mēs varētu pateikt tikai to, par ko šī grāmata nav. Tā nav par citplanētiešiem, robotiem un princesēm. Bet varbūt ari ir. Jo Ķiverēns domā, ka katrs var būt, kas vien viņš vēlas. Pat, ja šis katrs ir grāmata. Un mēs neesam vēl tik pieauguši, lai neticētu Ķiverēnam.

Šis ir stāsts par dzīvi pieaugušiem bērniem un bērnišķīgiem pieaugušajiem. Ikviens no tajā sastaptajiem zvēriem, iespējams, mīt arī katrā no mums. Bet, lai to uzzinātu, jums tāpat kā Ķiverēnam būs jāsāk bāzt degunu visā, kas jauns. Nu, vismaz šajā grāmatā noteikti. Kas zina – varbūt, ka jūs abi kopā atklāsiet to, kas ir galvenais – kā barā, tā sevī un dzīvē principā. Un kad sasmelts pietiekami daudz brīnumu un atziņu, uzlieciet galvā ķiveri, lai tāpat kā Ķiverēnam, viss, kas jūsos bērnišķīgs un brīnišķīgs, pēkšņi netop atšķaidīts! Tiekamies grāmatas lappusēs un lai salasās daudz prieka!

Tehniskā informācija:

48 lappuses, cietais sējums, taisna muguriņa, auduma vāki, 292 x 210 mm, tintes ilustrācijas, papīrs R Munken Polar 150 g/m2, FSC sertificēta, ISBN 978-9934-23-249-7.

Piegāde:

Piegāde Latvijā ar Omniva starpniecību bez maksas.