Līga Nature spa

Lūpu balzams Mango (7 g)

€ 5.45

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

20gb

Produkta apraksts:

Barojošs lūpu balzams Mango ir dabīgs lūpu balzams ar mango aromātu, rīcineļļu, šī sviestu, kakao sviestu, E vitamīnu un bišu vasku rūpēm par labsajūtu un lielisku izskatu ikdienā. Piemērots lietošanai gan sievietei, gan vīrietim, kā arī bērniem. Pieejami arī citu aromātu lūpu balzami- vasaras garšas- zemeņu, saldi piesātīnāts plūmju, augļu, kā arī kaņepju lūpu balzams.

LIETOŠANA: Pēc vajadzības uzklājiet vairākas reizes dienā.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS: bišu vasks,  rīcineļļa, šī sviests, kakao sviests, E vitamīns

PADOMS! Pirms dodies ārā, pārliecinies, ka kabatā ir kāds no Līga Nature SPA lūpu balzamiem- tas būs lielisks līdzeklis pašsajūtas uz izskata uzlabošanā, īpaši aukstajos un drēgnajos laika apstākļos.

ILGTSPĒJĪGS IEPAKOJUMS UN RŪPES PAR DABU. Lūpu balzams pildīts 100% kartona iepakojumā, kas atbilst mūsu pārliecībai par dzīvi saskaņā ar dabu, saudzējot to un mīlot.

INCI: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Apis Mellefera (Bees) Wax, Tocopheryl acetate, Aroma

Lūpu balzams Mango, tāpat kā visa Līga Nature SPA kosmētika,  ir mikrobioloģiski testēts, lai nodrošinātu drošu tā lietošanu visu uz iepakojuma norādīto lietošanas laiku. Mūsu vērtības ir kvalitāte un rūpība. Mēs nodrošinām, ka pircējs saņem tikko gatavotu dabīgu kosmētiku tieši no ražotnes.