Līga Nature spa

Anti Age. Salvešu maska ar ābolu cilmes šūnām

€ 5.25

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

20gb

Produkta apraksts:

Anti age salvešu maska ar ābolu cilmes šūnām satur trīs būtiskus elementus trīskāršai iedarbībai sejas ādas un ovāla anti age terapijā:

  1. Ābolu cilmes šūnas
  2. Hialuronskābe
  3. Auzu ekstrakts

Ikkatrā augā mājo cilmes šūnas. Atšķirībā no cilvēka organisma, augu šūnas no visa šūnu kopuma spēj atdalīt cilmes šūnas, no kurām savukārt rodas jauni, veselīgi dzinumi. Ābolu cilmes šūnas, kas atrodamas šajā anti age salvešu maskā, tiek iegūtas no retas ābolu šķirnes, kas sastopama Šveicē, tās nosaukums ir Uttwiler Spätlauber. Šī ābolu šķirne ir īpaša ar tās ilgo dzīvotspēju, kas nepārprotami liecina par augstvērtīgu sastāvu. Pētījumi pierāda, ka ābolu cilmes šūnas veicina ādas cilmes šūnu vitalitāti un ilgmūžību, pasargā tās no vides stresa izraisītiem bojājumiem un tādējādi aizkavē ādas novecošanās procesus.

Hialuronskābe ir viens no būtiskākajiem faktoriem ādas jaunības uzturēšanā. Tā intensīvi mitrina, mazina esošās mīmikas krunciņas un novērš jaunu krunciņu rašanos, piesaistot ūdeni ādas šūnām.

Pateicoties auzu ekstrakta trīsdimensiju un lielās molekulmasas konfigurācijai, tas var lieliski pielāgoties ādas mikroreljefam. Tādējādi tam ir tūlītējs izlīdzināšanas un liftinga efekts, kas redzams uz ādas virsmas.

ĀDAS TIPS: Piemērota ādai ar novecošanās pazīmēm.

LIETOŠANA: Attīrīt sejas ādu. Atvērt iepakojumu, izņemt salvešu masku un uzmanīgi to atlocīt. Uzklāt uz sejas, sākot ar pieres zonu un pēc tam virzoties no deguna uz ausu pusi. Aizāķēt masku aiz ausīm gan no sāniem, gan no apakšas (zoda zona). Paturēt 15-20 min, noņemt. Pēc noņemšanas uzklāt uz sejas atlikušo serumu no iepakojuma, iestrādāt ar pirkstu galiem līdz pilnībā iesūcas.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS: ābolu cilmes šūnas, hialuronskābes, auzu ekstrakts

PADOMS: Izcilam anti age rezultātam, pirms lieto salvešu masku, uzklāj Enzīmu pīlinga masku (10 min), nomazgā to, nosusini sejas ādu un turpini skaistuma rituālu ar salvešu masku.

INCI: Aqua, Avena Sativa (Oat) kernel extract, Lysolecithin, Sclerotium gum, Caprylyl glycol, Pullulan, Xanthan gum, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Aroma, Linalool, Malus domestica fruit cell culture extract, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Lactic acid