Atgūsti Sevi

"Izvēlos Sevi" - plānotājdienasgrāmata Tavas transformācijas gadam.

€ 65.00

Izvēlies daudzumu

Skaits noliktavā: 

45gb

Dzīvesveida maiņas plānotājs un dienasgrāmata vienkopus. Praktisks instruments, kas palīdz plānot un vadīt laiku ar sevi. Tā palīdz plānot ikdienu, jaunus ieradumus, palīdz sev atskaitīties, fiksē visas tavas pārmaiņas, sniedz ikdienas iedvesmu, atbalstu un palīdz izrunāties ar sevi. 

Šo ikdienas palīgu ir radījusi 4 bērnu mamma, kura atguva sevi, izmainot dzīvesveidu - transformēja savu ķermeni un dzīvi. Ja jūties iesprūdusi, bezizejā, neapmierināta ar sevi un savu dzīvi, tad šī plānotājdienasgrāmata palīdzēs rast ikdienas iedvesmu un atbalstu no sievietes, kura arī ir bijusi šādā dzīves posmā. "Izvēlos Sevi" ir praktisks instruments Tavam ikdienas atbalstam, lai Tu atgūtu sevi un nekad vairs nepamestu novārtā!

"Izvēlos Sevi" ir katras dienas lēmums rīkoties savā labā, lai nenovirzītos no mērķa - Atgūt Sevi! Atbrīvot sevi no bailēm, bezpalīdzības sajūtas, nemiera, vientulības, depresijas un jebkāda liekā smaguma - fiziska vai emocionāla. 

Plānotājdienasgrāmatā atrodama:

*izglītojoša informācija par 8 ieradumiem, kuri palīdzēs uzlabot ikdienas pašsajūtu, veselību un dzīves kvalitāti,

*13 Paškontroles lapas,

*12 Pārdomu lapas,

*Emociju līmeņrādis

*Porcija veselībai

*30 dienu izaicinājums

*Spēka vārdi dvēselei

*368 citāti iedvesmai

*366 dienas, kad izvēlos sevi

*Krāsojamā emociju karte

*Miega grafijs gadam

*Ārējā tronsformācija

*Autores "Izvēlos Sevi" stāsts

Grāmatas parametri:

Cietie vāki, bēšs pasteļtonis, vāks matēts ar "soft touch" (maigas ādas sajūta) pārklājumu, uz vāka un muguriņas zelta krāsas follijas iespiedums "Izvēlos sevi", izmēri 148x210x35mm, Munken Print Cream 15 papīrs, 416 lpp, šķirlente ar kartiņu.

Grāmata tiek iesaiņota kā dāvana. Bezmaksas piegāde visā Latvijā ar pakomātu starpniecību.

Ja ir kādi jautājumi, raksti epastā: [email protected]